STEPHAN LANEZ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


STEPHAN LANEZ

Produkty projektanta: Stephan Lanez

W 2004 roku Stephan Lanez ukończył paryską Ecole Nationale Supérieure des Arts Décoratifs ze specjalizacją w projektowaniu mebli. W tym samym roku dołączył do biura architektonicznego Saladin. Przez lata wynalazł i pracował nad licznymi projektami w architekturze mieszkaniowej, badając meble i przedmioty.
W 2009 roku we współpracy z Aurélia Hornecker założył studio „Stephan Lanez Design” oraz „agencję architektoniczną Lanez-Hornecker”. Dzięki licznym współpracom i projektom Stephan Lanez osiągnął mistrzostwo w zakresie wyposażenia domu, architektury i wystroju wnętrz.
Od 2008 roku jest odpowiedzialny za kierownictwo artystyczne współczesnego wydawcy dywanów, Chevalier édition. Jego twórczość prezentuje stanowczy współczesny punkt widzenia, a praktyczny aspekt obiektu, a także jego historia, są kluczowymi elementami jego twórczego podejścia. Mieszka i pracuje w Paryżu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek