STEFANO TRAVERSO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


STEFANO TRAVERSO

Produkty projektanta: Stefano Traverso

Urodził się w Genui w 1973 roku. Po ukończeniu szkoły średniej specjalizuje się we wzornictwie przemysłowym we Włoskiej Szkole Projektowania w Padwie. Po bogatym doświadczeniu architektonicznym współpracuje z architektem-projektantem Enzo Berti w Studio Riforma. Wreszcie rozpoczyna współpracę jako freelancer z kilkoma firmami z branży meblarskiej i oświetleniowej: Italamp, Lago, Pinton, Voltan, Touchdesign, Flai, Costampress. Od 2001 roku wykłada w Scuolaitalianadesign w Padwie. Z firmą Italamp współpracuje od 2000 roku.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek