STEFAN SCHÖNING

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2008
  • Rodzaj lampy: Lampa wisząca
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Stefan Schöning
  • Producent: Dark
  • Materiał: Metal
  • Materiał: Stal
  • Kraj pochodzenia: Belgia
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

STEFAN SCHÖNING

Produkty projektanta: Stefan Schöning

Stefan Schöning urodził się w Antwerpii w Belgii w 1968 roku i ukończył rozwój produktów w Instytucie Henry'ego van de Velde w Antwerpii. w 1994 roku założył biuro wzornictwa przemysłowego, pracując dla klientów w Belgii, Holandii, Włoszech, Niemczech i USA.
Aby wydobyć własne pomysły w limitowanych edycjach, w 2001 roku stworzył markę polyline design. w ostatnim czasie pracownia rozszerzyła swoją działalność o projektowanie zlecone, projektowanie wnętrz i przestrzeni publicznych, architekturę i produkcję.
teczka, prawdziwe krzesło origami, była jego pierwszym projektem dla polilinii w 2001 roku. Składany arkusz polipropylenowy, który jest cięty, cięty i składany w krzesło, był wystawiany w wielu miejscach, takich jak National Design Museum w Nowym Jorku (USA), Nike Design Library w Oregonie (USA), Colette w Paryżu (Francja), przy 100% Design w Londynie (Wielka Brytania). ), w salonie Satellite w Mediolanie (Włochy), a obecnie jest regularnie zapraszany na ważne wystawy.
W 2004 roku Stefan Schöning otrzymał zlecenie zaprojektowania i opracowania nowej identyfikacji wizualnej Kolei Belgijskich. Główną ideą projektu jest zmniejszenie bałaganu wizualnego i prowadzenie podróżnika z łatwością i wygodą, stąd zastosowanie miękkich, zaokrąglonych narożników oraz obecność bieli jako koloru głównego. od tego czasu program odwiedził wystawy w Seulu (Korea), muzeum designu w Zurychu (Szwajcaria), interieur'06 w Kortrijk (Belgia) i otrzymał nagrodę if product design award, reddot product design award i henry van de velde 2006 etykieta. clock The railroad został również wystawiony na global edit / 06, 10. rocznica tapety * w Armani teatro w Mediolanie (Włochy) na Salone del Mobile 2006.
ponadto biuro otrzymało nagrodę za przeprojektowanie sygnalizacji świetlnej w Flandria, na zlecenie rządu flamandzkiego. dostosowanie projektu do wszystkich sytuacji drogowych było jedną z decydujących zalet tej konkurencji. Równie ważny dla jury był miękki styl, który niweluje agresję. cały rozwój tego projektu został wykonany przez stefan.schöning.studio.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek