STAL COLLECTIEF

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

STAL COLLECTIEF

Produkty projektanta: Stal Collectief

Stal Collectief to efekt współpracy czterech młodych projektantów mebli, którzy studiowali w Mechelen: Len de Paepe, Boba Segersa, Tima Vrankena i Jonasa Blondeela.
Ten kolektyw, który powstał dzięki wzajemnym zainteresowaniom i przyjaźni, chce tworzyć ponadczasowe i rzetelne meble oraz obiekty oświetleniowe.
Nowe pomysły powstają, prototypują, a czasem nawet rozwijają się pod jednym dachem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek