SIMONE BRETTI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


SIMONE BRETTI

Produkty projektanta: Simone Bretti

Urodzona we Włoszech w 1985 roku Simone mieszka i pracuje między Londynem a Rzymem. Opierając się na jego szkoleniu w zakresie grafiki i projektowania produktów, jego praca zagłębia się w niezbadane obszary między tymi dwiema dyscyplinami. Większość prac, które tworzy Simone, polega na badaniu niewykorzystanego potencjału interakcji między ludźmi i przedmiotami, zachęcając ich do tworzenia relacji w nietypowy sposób.
Simone ukończyła Università La Sapienza w Rzymie na kierunku Wzornictwo Przemysłowe, pracuje w różnych dyscyplinach i branżach w różnych projektach THDP, począwszy od wzornictwa przemysłowego, projektowania produktów, zamówień na zamówienie, wnętrz i instalacji artystycznych. Łączy głębokie zrozumienie materiałów, wzorów, tekstur, kolorów i technologii produkcji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek