SILVIO ZANON

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

SILVIO ZANON

Produkty projektanta: Silvio Zanon

Studiowanie w Art College of Venice daje Silvio Zanonowi możliwość poznania wielu profesjonalistów w dziedzinie projektowania, z niektórymi z których rozpoczyna również udane projekty. Następnie rozpoczął pracę w piecu, najpierw w biurze technicznym, a następnie w dziale badań i rozwoju produktów, zdobywając duże doświadczenie w branży oświetleniowej.
Później usamodzielnił się, wynajął i założył własne „laboratorium produkcyjne”, w którym wkroczył na głęboką, twórczą ścieżkę badań nad starymi technikami szklarskimi stosowanymi we współczesnym oświetleniu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek