SILVIO ZANON

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

SILVIO ZANON

Produkty projektanta: Silvio Zanon

Studiowanie w Art College of Venice daje Silvio Zanonowi możliwość poznania wielu profesjonalistów w dziedzinie projektowania, z niektórymi z których rozpoczyna również udane projekty. Następnie rozpoczął pracę w piecu, najpierw w biurze technicznym, a następnie w dziale badań i rozwoju produktów, zdobywając duże doświadczenie w branży oświetleniowej.
Później usamodzielnił się, wynajął i założył własne „laboratorium produkcyjne”, w którym wkroczył na głęboką, twórczą ścieżkę badań nad starymi technikami szklarskimi stosowanymi we współczesnym oświetleniu.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek