SILVIO DE PONTE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

SILVIO DE PONTE

Produkty projektanta: Silvio De Ponte

Architekt, projektant i projektant oświetlenia. Jej metodologia opiera się na interdyscyplinarnym podejściu i zanieczyszczaniu gatunków i funkcji, w oparciu o relacje i wymianę między pracą, badaniami i eksperymentami, co przejawia się w nauczaniu na najbardziej prestiżowych włoskich uniwersytetach i szkołach międzynarodowych, poprzez konferencje, wykłady i warsztaty na międzynarodowych uczelniach, kulturowych realiach doskonałości i prestiżowych firmach. Działalność zawodową i udział w wystawach, wydarzeniach i inicjatywach kulturalnych, szczególną uwagę zwraca się na badania nad pasywną i aktywną ekokompatybilnością materiałów odnawialnych oraz ewolucją przestrzeni architektonicznej. Od 2010 roku krytycznym elementem pracy zawodowej i badawczej jest badanie języka światła na temat relacji i interakcji światła i materiałów oraz percepcyjnej i sensorycznej jakości Centrum Spa i Wellness. Zgodnie z koncepcją Global Design, projekty robót publicznych, teatry, hotele i SPA, sklepy, stoiska wystawiennicze, produkty designerskie. Projektuje również oświetlenie dla architektury i przestrzeni miejskich, a także produkty wnętrzarskie i designerskie dla ważnych firm włoskich i zagranicznych. Liczne projekty opublikowane we włoskich i międzynarodowych magazynach i książkach. Redaktorzy pism o architekturze i włoskim designie. Jego prace ukazały się w wielu książkach i czasopismach. -------------------------------
Nakład pracy w studio nastawiony jest na dużą kreatywność i pomysły Design jest szczególnie innowacyjny, co jest drugim światowym manifestem projektowym, obejmującym projektowanie architektoniczne i projektowanie wnętrz i architektury, od centrów handlowych i tożsamości detalicznej w hotelach i spa, od oświetlenia po projektowanie wnętrz i produktów zachodnich.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek