SIEGER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

SIEGER DESIGN

Produkty projektanta: Sieger Design

Projekt Sieger stworzył serię kultowych projektów zastawy stołowej i łazienki, które zrewolucjonizowały branżę. Ta odnosząca sukcesy firma rodzinna, prowadzona przez braci Christiana i Michaela Sieger, opracowuje zintegrowane strategie i projekty marek, produktów i architektury dla międzynarodowych firm, takich jak Dornbracht, Duravit i Trilux. Wyjątkowe poczucie innowacyjności i długofalowe trendy agencji zostało docenione licznymi renomowanymi nagrodami wzorniczymi.
Agencja składa się z zespołu około 45 pracowników zajmujących się wszystkimi interdyscyplinarnymi aspektami procesu projektowego. Aby to osiągnąć, interdyscyplinarny zespół skupia projektantów, dyrektorów artystycznych, menedżerów ds. komunikacji i specjalistów ds. zarządzania przedsiębiorstwem. Ich ekspercka wiedza, bogate doświadczenie i rozległa wiedza specjalistyczna pozwalają im na dynamiczne i innowacyjne stawianie czoła nowym wyzwaniom.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek