SERRAYDELAROCHA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rodzaj lampy: Lampa podłogowa
  • Przeznaczenie: Zewnętrzne
  • Projektant: Serraydelarocha
  • Producent: Estiluz
  • Kraj pochodzenia: Hiszpania
  • Cena: Cena od 712.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

SERRAYDELAROCHA

Produkty projektanta: SerraydelaRocha

SerraydelaRocha zarządza całym projektem, od koncepcji i rozwoju po marketing produktu, oferując usługi projektowania przemysłowego, doradztwo, kreatywne przywództwo i współpracę z firmą (przekształcenie w dział projektowy firmy) lub współpracę nad pojedynczym projektem. SerraydelaRocha pracuje z najnowocześniejszym oprogramowaniem CAD 3D i zapewnia klientowi kompletną prototypownię narzędzi do modelowania do oceny kształtów, objętości i ergonomii.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek