SERGIO MAZZA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


SERGIO MAZZA

Produkty projektanta: Sergio Mazza

Sergio Mazza to włoski projektant urodzony w 1931 roku w Mediolanie.
W 1955 otworzył własną firmę, a od 1961 współpracuje z G. Gramigna w pracowni Smc zajmując się meblami i wzornictwem przemysłowym.
Wśród wielu otrzymanych nagród i wyróżnień pamiętamy nagrodę Compasso d'Oro w 1960 roku za lampę Artemide Delta oraz srebrny medal dla Appartamento italiano na X Triennale w Mediolanie.
Od 1967 zaczął projektować dla Olivari.
Na polu wydawniczym współprowadził pismo „Ottagono” „od jego powstania do 1988 roku.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek