SERGIO MAZZA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


SERGIO MAZZA

Produkty projektanta: Sergio Mazza

Sergio Mazza to włoski projektant urodzony w 1931 roku w Mediolanie.
W 1955 otworzył własną firmę, a od 1961 współpracuje z G. Gramigna w pracowni Smc zajmując się meblami i wzornictwem przemysłowym.
Wśród wielu otrzymanych nagród i wyróżnień pamiętamy nagrodę Compasso d'Oro w 1960 roku za lampę Artemide Delta oraz srebrny medal dla Appartamento italiano na X Triennale w Mediolanie.
Od 1967 zaczął projektować dla Olivari.
Na polu wydawniczym współprowadził pismo „Ottagono” „od jego powstania do 1988 roku.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek