SERGIO ASTI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


SERGIO ASTI

Produkty projektanta: Sergio Asti

Sergio Asti od zawsze zajmował się zagadnieniami związanymi z architekturą, meblami i wzornictwem przemysłowym. Po studiach architektonicznych na Politecnico di Milano przez pięć lat pracował jako adiunkt w zakresie projektowania wnętrz. Jest wiele jego projektów i realizacji, Architektura i Meble, Wystawa Układów: zarówno we Włoszech, jak i za granicą. Wiele jego prac zostało opublikowanych w czasopismach i książkach zarówno we Włoszech, jak i za granicą. W obszarze ID jako jeden z pierwszych w latach 50. zmierzył się z tym problemem.
Jest jednym z założycieli ADI, a obecnie członkiem honorowym. Zasiadał w różnych komitetach i komitetach wykonawczych zajmujących się tą samą pracą ADI.
Wykładał na kursach nauczania ID w Superior Institute of Art w Wenecji i za granicą, w Experimental Institute of Shizuoka Prefecture w Japonii.
Wielokrotnie wykładał za granicą. : Francja, Niemcy, Portugalia, USA, Japonia, Chiny, Indie, Tajlandia, a także we Włoszech. Uczestniczył w licznych jury konkursów Architektury i Identyfikacji. Współpracuje z różnymi, najważniejszymi firmami z branż: Sprzętowej, Oświetleniowej, Motoryzacyjnej, Gospodarstwa Domowego, Radio-TV, Ceramiki, Szkła. Przy różnych okazjach przyznawanych jest wiele nagród - od Triennale Złotego Kompasu - MOMA w Nowym Jorku - francuskiego i japońskiego Ministerstwa Przemysłu i Handlu - na różnych wystawach BIO w Lublanie. Wielokrotnie zapraszany do organizowania wystaw indywidualnych i zbiorowych: we Włoszech, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Japonii, Niemczech, Holandii, Szwecji, Danii, Brazylii, Francji... Wiele obiektów zaprojektowanych przez SA znajduje się w zbiorach największe muzea i kolekcje prywatne we Włoszech i za granicą. Istnieje wiele publikacji jego prac i pism w najważniejszych książkach i czasopismach technicznych, a także w „Sztuce we Włoszech i za granicą”.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek