SERGEY MAKHNO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


SERGEY MAKHNO

Produkty projektanta: Sergey Makhno

Sergey Machno jest założycielem Sergey Machno Architects. W swoim studio realizuje obiekty w 16 krajach świata, jego lampy i dywany wystawiane są w całej Europie, a jego projekty publikowane są w Dezeen, Designmilk, Yatzer i Frame. Siergiej dużo podróżuje i chce odwiedzić każdy kraj. Wielbicielka minimalizmu i japońskiej filozofii wabi-sabi.
Bierze na swoją mapę architektonicznego Nobla Pritzkera i buduje Muzeum Sztuki Nowoczesnej (jak MoMA, ale ukraińskie). Kolekcjonuje także ceramikę. Jest już 500 unikalnych przedmiotów, w tym misy trypillianowe, ukraińska ceramika zoomorficzna i wazony z japońskich pchlich targów.
Siergiej mówi, że nic na świecie nie inspiruje go tak jak jego rodzina - piękna żona Vlada i 3 synów: Ivana, Hikaru i Tadao.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek