SEBASTIAN BERGNE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
    • Rok produkcji: 2018
    • Rodzaj mebla: Ławka
    • Projektant: Sebastian Bergne
    • Producent: Slide
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

SEBASTIAN BERGNE

Produkty projektanta: Sebastian Bergne

Urodzony w 1966 roku twórczość Sebastiana Bergne charakteryzuje bardziej jego podejście niż formalny podpis. Jego projekty są innowacyjne, ale znajome, proste, ale pomysłowe i zawsze przyjemne w użyciu.
W latach 1985-8 studiował wzornictwo przemysłowe w Central School of Art and Design (Londyn), a następnie w Royal College of Art (Londyn). ), którą ukończył z wyróżnieniem w 1990 roku.
Jego londyńskie studio powstało w 1990 roku, a drugie w Bolonii w latach 2000-2007. Współpracuje z wieloma światowej sławy producentami artykułów konsumpcyjnych i mebli. Praca ta była szeroko publikowana, wystawiana, włączana do stałych kolekcji Museum of Modern Art (Nowy Jork) i Design Museum (Londyn) i została uhonorowana licznymi międzynarodowymi nagrodami za wzornictwo. W swojej karierze Sebastian Bergne regularnie uczęszczał na studia podyplomowe i podyplomowe w zakresie projektowania w szanowanych instytucjach, w tym w Royal College of Art, Uniwersytecie Weneckim i ECAL Lozanna.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek