SAVERIO INCOMBENTI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rodzaj lampy: Lampa ścienna
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Saverio Incombenti
  • Producent: Ronda Design
  • Kraj pochodzenia: Włochy
  • Cena: Cena od 492.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

SAVERIO INCOMBENTI

Produkty projektanta: Saverio Incombenti

Saverio Incombenti vive e lavora a Milano. Jest projektantem przemysłowym. Zwycięzca w 2005 roku w Europejskim Instytucie Wzornictwa w Mediolanie, dodając różne smaki zapachowe do oświetlenia i realizując współpracę Mediolanu ze studiami architektonicznymi i projektowymi. Dal 2011 lavora jest niezależnym projektantem, który projektuje wnętrza i projekty produktów dla klientów Da a, MilanoBike, Mogg e Zonca.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek