SAS ADRIAENSSENS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

SAS ADRIAENSSENS

Produkty projektanta: Sas Adriaenssens

Sas Adriaenssens (° 1971) to wszechstronny projektant z Antwerpii. Ukończyła studia jako „mistrz grafiki i ilustracji” i po kilku dodatkowych latach marketingu wkroczyła w świat projektowania wnętrz i produktów. Po latach doświadczeń w małych i większych firmach usamodzielniła się, tworząc własny koktajl kreatywności i praktycznej organizacji. Woli postrzegać siebie jako „twórczo rozwiązującą problemy z kompulsywnym poczuciem estetyki” i dzieli swoją energię na projektowanie, coaching firmy, budowanie wizerunku, bezpłatne malowanie i inne możliwości, w których jej talenty mogą być atutem. Swoimi projektami dla Buzzispace w ciągu ostatnich dwóch lat zdobyła wiele nagród, głównie za ich innowacyjny i ekologiczny charakter. Jako projektantka mocno wierzy w przecinanie się różnych obszarów technologii i przemysłu: z takiego spojrzenia z lotu ptaka można mieć znacznie większy ogólny obraz i sprowadzić się do znacznie bardziej skoncentrowanych wniosków, które można rozwiązać z nieoczekiwanymi, ale bardzo osiągalnymi narzędziami.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek