SARAH GIBSON

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


SARAH GIBSON

Produkty projektanta: Sarah Gibson

Sarah Gibson jest współreżyserką i współprojektantką DesignByThem. Sarah jest projektantką przemysłową z pasją do biznesu i australijskiego designu. Wraz z innym projektantem i współreżyserem Nicholasem Karlovasitisem – znanym wspólnie jako GibsonKarlo – zaprojektowała szereg mebli, oświetlenia i akcesoriów, a także kuratorowała i rozwijała prace innych australijskich projektantów z ich salonu w Sydney. DesignByThem zyskał popularność zarówno na rynku komercyjnym, jak i konsumenckim. Sarah regularnie porusza tematy zrównoważonego rozwoju, autentyczności projektu i współpracy projektowej.
Sarah ukończyła studia licencjackie z projektowania przemysłowego na Politechnice w Sydney. Podczas studiów Sarah ukończyła rok za granicą, studiując projektowanie w Fachhochschule Hannover w Niemczech. Mieszkając w Niemczech, Sarah pracowała jako projektantka w Kolonii. Po ukończeniu studiów Sarah rozpoczęła pracę w branży mebli komercyjnych, dopóki nie zdecydowała się założyć DesignByThem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek