SARA BERNARDI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2013
  • Rodzaj lampy: Lampa wisząca
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Sara Bernardi
  • Producent: Opinion Ciatti
  • Materiał: Metal
  • Materiał: Stal
  • Kraj pochodzenia: Włochy
  • Cena: Cena od 365.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

SARA BERNARDI

Produkty projektanta: Sara Bernardi

Urodzona w 1979 roku w Rzymie, studiowała architekturę na Università degli Studi Roma Tre w Rzymie we Włoszech, gdzie w 2004 roku uzyskała z wyróżnieniem tytuł magistra architektury.
Od 2005 roku jest zarejestrowanym architektem w Radzie Architektów Rzymu - Sekcja "A" - Numer 17018.
W latach 2005-2006 dołączyła do Studiów Podyplomowych Master Class na FAUP Faculdade de Arquitectura da Universidade do Porto w Portugalii oraz na Università degli Studi Roma Tre w Rzymie we Włoszech, gdzie studiowała projektowanie architektoniczne i urbanistykę w środowisku historycznym
W latach 2003-2005 pracowała jako asystentka w klasie projektowania i planowania architektonicznego w Università degli Studi Roma Tre w Rzymie, Włochy.
Od 2006 do 2008 pracowała dla IaN + Architects jako Architekt Projektowy przy wielu międzynarodowych projektach nagradzanych.
W 2008 roku dołączyła do Fuksas Architects, gdzie pracowała jako Project Manager przy wielu międzynarodowych projektach, m.in .: The Shenzhen Bao'an international Airpor rt New Terminal 3, Armani 5th Avenue New York, nowy sklep flagowy The Benetton w Rzym.
W latach 2010-2012 pracowała w GRAFT Beijing jako Project Manager przy kilku projektach mieszkaniowych, komercyjnych i instytucjonalnych w Chinach i Azji Południowo-Wschodniej.
W 2011 roku założyła firmę MICROmacro.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek