SAMUELE MAZZA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

SAMUELE MAZZA

Produkty projektanta: Samuele Mazza

Samuele Mazza to postać interdyscyplinarna, współczesny dandys, nieuleczalny „dociekliwy”. Pisanie o nim wymaga pewnego literackiego wysiłku. Postać zawsze poruszała się w ślad za makrokulturowym fenomenem, który charakteryzował nasze czasy.
W latach 80. (bardzo młody) z sukcesem poświęcił się biznesowi modowemu: „Byłem zaangażowany w modę, gdy była to zjawisko ewolucyjne… Zerwałem z nim, gdy zjawisko miało być zdominowane przez fundusze inwestycyjne a tym samym stać się produktem nastawionym na szeroką dystrybucję i nie jest już zjawiskiem kultowym” – stwierdza Mazza.
Jego wrodzona transwersalność i potrzeba kolejnego doświadczenia poprowadzi go przez atlantycką rzeczywistość między Mediolanem a Nowym Jorkiem, wprowadzając życie lat 90. w nurt wydarzeń artystycznych skupionych na sztuce rekreacyjnej. Buty, okulary, krawaty, biustonosze, torebki... "Próbowałem tworzyć sztukę z przedmiotów, które kocham i które są częścią mojej osobistej wyobraźni, interpretowałem je artystycznie i dlatego powstrzymałem ich przed przynoszeniem" krótkoterminowych" przedmiotów konsumpcyjnych związane z pokazami mody.
Chciałam, aby te przedmioty stały się „reliktami” jako świadectwo czasu i pokolenia mine.l opublikowała również serię książek, które przeniosły modę z formy sztuki do teorii.- Made in Italy - wyprodukowane dla Electa Mondadori.
W rzeczywistości seria książek o mistrzach branży mody: „Pracując nad grafiką książki o Versace, w Miami doszło do morderstwa. W tym momencie poczułem się urażony niespodziewana odpowiedzialność, historie różnych postaci, o których pisałam, były czymś więcej niż tylko modą… w tym momencie całe słowo ujawniło zbrodnię homoseksualnej rzeczywistości , świat zdał sobie sprawę z relacji dwóch mężczyzn, dwojga kochanków, związku z interesami finansowymi i miliardy… Made in Italy s aga większa niż amerykańska telenowela Dynasty.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek