SAMUEL WILKINSON

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

SAMUEL WILKINSON

Produkty projektanta: Samuel Wilkinson

Samuel Wilkinson ukończył projektowanie mebli i powiązanych produktów w Ravensboure College of Art & Design w 2002 roku. Podczas pobytu w Ravensbourne Wilkinson zdobył kilka nagród za wzornictwo, w tym RSA Award i D&AD New Blood. Od razu dołączył do wiodących firm konsultingowych, takich jak Tangerine, Fitch: London, PearsonLloyd i Conran. W ciągu tych lat pracował przy wielu nagradzanych projektach dla wiodących klientów, takich jak British Airways, Audi, LG, Samsung i Virgin Airways.
Samuel Wilkinson założył swoje studio przemysłowe pod koniec 2007 roku, a Wilkinson ukończył je w 2008 roku. Jego największą pracą było współprojektowanie L'arbre de Flonville w Lozannie w Szwajcarii. Był to pierwszy z serii dużych projektów rewitalizacji starego obszaru przemysłowego Le Flon. Dzieło składa się z współczesnego rynku z 16-metrowym rzeźbionym metalowym drzewem otoczonym ławkami z korzeni.
Ostatnie projekty Samuela dla żarówki Plumen 001 (współpraca z Hulger) i ręcznie dmuchanych szklanych lamp „Vessel Series” dla Decode London zdobyły międzynarodowe uznanie. Plumen 001 otrzymał główną nagrodę londyńskiego Muzeum Designu „Projekt Roku 2011” oraz bardzo poszukiwany „Czarny Ołówek” od D&AD.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek