SAMUEL CHAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2012
  • Rodzaj lampy: Lampa wisząca
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Samuel Chan
  • Producent: HC28 Cosmo
  • Materiał: Materiał syntetyczny
  • Materiał: Włókno szklane
  • Kraj pochodzenia: Chiny
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

SAMUEL CHAN

Produkty projektanta: Samuel Chan

Kariera Samuela w branży meblarskiej rozpoczęła się od zamiłowania do obróbki drewna jako praktykant. Jego formalne szkolenie zakończyło się uzyskaniem tytułu magistra projektowania mebli na Uniwersytecie Buckinghamshire Chiltern w Wielkiej Brytanii. Po ukończeniu studiów przez kilka lat zdobywał gruntowną znajomość branży w zakresie projektowania wnętrz hotelowych. W 1995 roku założył własną firmę - Channels - z salonem w londyńskiej dzielnicy Chelsea i warsztatem meblowym w angielskim Midlands.
Czyste linie, proporcje i perfekcyjne wykonanie to cechy charakterystyczne Samuela. Jak zauważa brytyjski Daily Telegraph: „W projektach Chana jest niezwykła logika”. Każdego sezonu pojawiają się nowe kolekcje, które zawsze w innowacyjny i pomysłowy sposób wyrażają piękno i siłę naturalnych materiałów drewnianych.
Projekty Samuela były wielokrotnie nagradzane. Jego seria wież z książkami z 2007 roku zdobyła nagrodę za najlepsze meble w konkursie Classic Design Awards, przyznawanym przez Muzeum Wiktorii i Alberta. Jego kolekcja bębnów Motley z 2008 roku otrzymała trzy Znaki Projektowe Gildii od historycznej Firmy Producentów Mebli.
Oprócz kolekcji mebli Channels, doświadczenie Samuela w projektowaniu hoteli i wiedza techniczna zaowocowało zróżnicowanym portfelem kontraktów dla Channels. Zaczynając od Trafalgar, pierwszego współczesnego hotelu Hilton, obecnie obejmuje on płodną grupę Malmaison / Hotel du Vin, niezależne hotele butikowe, takie jak The Hempel, oraz nowy wystrój londyńskich Grosvenor House i The Langham.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek