SAMI AYADI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

SAMI AYADI

Produkty projektanta: Sami Ayadi

Sami Ayadi studiował projektowanie produktów i środowisko w Hochschule für Gestaltung Schwäbisch-Gmünd w latach 2000-2004. W 2004 ukończył studia z dyplomem.
Podczas studiów pracował w biurze projektowym Stefan Brodbeck w Monachium i kilkakrotnie kierował projektami z zakresu projektowania produktów klasycznych oraz projektowania mebli.
Od 2002 roku Sami Ayadi pełni wiodącą rolę w zespole Industrial Design Konstantina Grcica z Monachium, nadal z powodzeniem pracując w jednym z najbardziej renomowanych biur projektowych w Niemczech.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek