SAM HECHT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

SAM HECHT

Produkty projektanta: Sam Hecht

Sam Hecht urodził się w Londynie w 1969 roku. Studia rozpoczął w Central Saint Martins School of Art. Jego zainteresowanie wzornictwem przemysłowym i architekturą doprowadziło go do praktyk zawodowych, w tym u Davida Chipperfielda. W ten sposób Hecht zaczął definiować styl, który charakteryzuje jego osobowość jako projektanta. Głębokie poszukiwanie fundamentalnej, wnikliwej obserwacji świata, w którym żyjemy oraz przekonanie, że prostota może być inspirująca. W 1993 roku ukończył Royal College of Art, następnie 3 lata w Kalifornii z IDEO i 3 lata w Tokio. Okres ten obejmował współpracę z Naoto Fukasawą, tworząc w ciągu 6 lat kilka zaskakujących typologii produktów. W 2002 roku wraz ze swoim partnerem Kim Colinem założył Zakład Przemysłowy. Rozpoczął współpracę z producentami, a liczba klientów wzrosła w ciągu zaledwie kilku lat. Dla Muji Japan stworzył The Second Phone (2004), w wyniku którego został zaproszony do zostania Retained Designer for World Muji. Dla Taylor's Eye Witness, firmy z Sheffield, został również głównym projektantem przy znaczących kontynuacjach pracy Roberta Welcha, wybranych do Museum Fur Kunsthandwerk we Frankfurcie i zdobył nagrody Design Plus i IF Gold Awards w 2006 roku. Ostatnio został mianowany doradcą projektowym Hermana Millera. Jego kariera obejmowała również działalność dydaktyczną i wykładową. Od 2006 do 10 był Senior Tutor w Royal College of Art w Londynie, tworząc Platform 12, a w 2011 został mianowany profesorem wizytującym w HfG Karlsruhe w Niemczech. W 2010 roku otrzymał nagrodę „Wzory Roku” za Krzesło Branca. W 2008 roku został wybrany Królewskim Projektantem Przemysłowym (RDI), najwyższą nagrodą, jaką projektant może otrzymać w Wielkiej Brytanii, i został nominowany do nagrody Prince Philip Design Prize.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek