SAM BARON

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

SAM BARON

Produkty projektanta: Sam Baron

Urodzony we Francji w 1976 roku, Sam Baron ukończył projektowanie w 1999 roku w École des Beaux Arts de Saint Etienne. Jego prace były pokazywane na wielu imprezach i targach projektowych, m.in. Maison et Objets i Salon du Meuble w Paryżu, Salone del Mobile w Mediolanie, Międzynarodowe Targi Mebli Współczesnych w Nowym Jorku, Tokyo Designers Block, Biennale de Saint Etienne i Frankfurt Design Fair. Wygrała w kategorii Design Grand Prix de la Création de La Ville de Paris 2007, nagrodę Art de la Table 2009 zainicjowaną przez Elle Decor France oraz Créateur de l'Année 2010 promowaną przez Maison et Objets. Numer 79 magazynu Colours „Collector” (zima 2010/2011), wyreżyserowany przez Sama we współpracy z redakcją Colours, otrzymał Silver Cube na 90. dorocznej nagrodzie Art Directors Club Award (2011). Od 2006 roku jest dyrektorem projektów projektowych Fabrica.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek