SACHA LAKIC

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

SACHA LAKIC

Produkty projektanta: Sacha Lakic

Sacha Lakic (ur. 1964 w Belgradzie w Serbii) jest projektantem samoukiem, który zawodowo pracuje od 17 roku życia. W latach 1985-86 odbył staż w Dziale Projektowania Wnętrz Peugeota. W 1986 został szefem Działu Pojazdów w Alain Carré Design Studio, aw 1988 przeniósł się do MBK Industry Yamaha jako szef projektowania motocykli. W 1994 roku założył własne studio. Lakic projektuje różne produkty. Jest również jedynym projektantem Venturiego od 2000 roku.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek