SACHA LAKIC

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 96 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 96 elementów

SACHA LAKIC

Produkty projektanta: Sacha Lakic

Sacha Lakic (ur. 1964 w Belgradzie w Serbii) jest projektantem samoukiem, który zawodowo pracuje od 17 roku życia. W latach 1985-86 odbył staż w Dziale Projektowania Wnętrz Peugeota. W 1986 został szefem Działu Pojazdów w Alain Carré Design Studio, aw 1988 przeniósł się do MBK Industry Yamaha jako szef projektowania motocykli. W 1994 roku założył własne studio. Lakic projektuje różne produkty. Jest również jedynym projektantem Venturiego od 2000 roku.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek