RON GILAD

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


RON GILAD

Produkty projektanta: Ron Gilad

Ron Gilad urodził się w 1972 roku w Tel-Awiwie, mieszka i pracuje w Nowym Jorku. Hybrydowe obiekty Rona Gilada łączą materiał z estetyką; siedzą na grubej, pysznej granicy pomiędzy abstrakcją a funkcjonalnością. Gilad pasjonuje się filozofowaniem na temat wspólnych przedmiotów, z którymi żyjemy.
Jego prace, od jednorazowych po limitowane edycje i przedmioty produkcyjne, nie mają „daty ważności” i znajdują się zarówno w kolekcjach publicznych, jak i prywatnych na całym świecie.
Gilad zadaje nieustanne pytania 3D i fabrykuje odpowiedzi, które tworzą arenę dla płodnych wątpliwości.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek