ROBERTO PAMIO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

ROBERTO PAMIO

Produkty projektanta: Roberto Pamio

Roberto Pamio opera intensamente nel mondo della progettazione a livello internazionale. Con lo Studio d'architettura Pamio e Pamio Design di Scorzè (VE), spazia z zaprojektowaną architekturą, wszystkimi projektami i wszystkimi projektami wnętrz, projektami przemysłowymi i wszystkimi architekturami obrazu.
We wszystkich architekturach vengono enfatizzati elementi naturali quali luce, aria e acqua rendendo lo spazio fluido i mudevole.
----------------------------- -------- ---
Roberto Pamio , absolwent Wydziału Architektury Uniwersytetu Weneckiego, jest głęboko zaangażowany w międzynarodowy świat designu. Studiował u profesorów takich jak Carlo Scarpa, Samonà, Gardella, De Carlo, Piccinato, Astengo i Zevi. Pamio został wpisany do Rejestru Architektów Prowincji Weneckiej w 1969 roku i dołączył do ADI (Industrial Design Association) w 1984 roku. Brał udział w licznych konferencjach, wystawach indywidualnych i zbiorowych oraz konkursach krajowych i międzynarodowych, otrzymując prestiżowe nagrody.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek