ROBERTO CARDIN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

ROBERTO CARDIN

Produkty projektanta: Roberto Cardin

Lo studio si orienta verso lo sviluppo particolareggiato dell'organizzazione degli spazi interni: ambientazioni civili, uffici, nyzi, ristoranti e showroom. Aplikacja dla wielu kreatywnych projektów firm zajmujących się wzornictwem przemysłowym do organizacji i oświetlenia technicznego. W 2001 roku w pracowni opracowywane i rozwijane są trasy w Cardin Design and Partners, we współpracy z „Pracowniami technicznymi i architektonicznymi Sala Danilo”.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek