ROBERT DABI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ROBERT DABI

Produkty projektanta: Robert Dabi

Robert Dabi vivino vicino a Norymberga, interdyscyplinarna praktyka gołębi. Rozpocznij swoją pracę jako kreatywność w 2002 r. i rozpocznij maturę w różnych kampaniach z ilustracją, grafiką projekcyjną, projektowaniem interakcji i zdjęciami. Dołącz do projektanta mediów z największym inkubatorem technologii startupów w Twojej strefie. W związku z projektowaniem produktów w 2010 roku wspólnie z przyjaciółmi z Hongkongu stworzyliśmy Marsz Orologiczny. Tworzę to, co tworzę, które jest dostarczane na całym świecie i na postach w MoMa Design Store lub w negocjacjach orologicznych w Dezeen. Spinto dalla curiosità, esplora costantemente nuove aree creative. Projekt oświetlenia Questo lo porta al, sua passione da semper. Sperimenta liberamente diversi materiali e concetti per creare oggetti luminosi. La sua prima lampada vince il premio Platinum A 'Design nel 2020.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek