RICHARD HUTTEN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

RICHARD HUTTEN

Produkty projektanta: Richard Hutten

ukończył Akademię Wzornictwa Przemysłowego w Eindhoven w 1991 roku. W tym samym roku założył własne studio projektowe, pracując przy różnych projektach, takich jak: projektowanie mebli, produktów, wnętrz i wystaw.
Opracował projekt „No sign” „i „Stół na stole”.
Jest jednym z najbardziej utytułowanych holenderskich projektantów na arenie międzynarodowej, kluczowym przedstawicielem „Droog Design”, w którym jest zaangażowany od momentu powstania w 1993 roku.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek