RÉMI BOUHANICHE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

RÉMI BOUHANICHE

Produkty projektanta: Rémi Bouhaniche

Po uzyskaniu dyplomu technicznego z projektowania produktu w Marsylii we Francji, Rémi Bouhaniche dołączył do Szkoły Sztuk Pięknych Saint Etienne w 2004 roku, gdzie rozwinął swój osobisty proces tworzenia, który wyostrza jego podejście do kształtów i materiałów. W latach 2007-2008 ukończył jeden semestr kursu projektowania mebli w Srishti School of Art, Design and Technology w Bangalore w Indiach. Po powrocie do Francji pracował jako kierownik sceny z zespołem „Cité du Design”, Johnem Tackarą, kuratorem i Gaelem Gabilletem / EXYST-stage designerami, przy wystawie CITY ECO LAB zorganizowanej podczas Międzynarodowego Biennale Designu, Saint Etienne w 2008. projekt oparty na zmysłach i gestach, w 2009 zaprojektował lampę „Etirement”, która była głównym elementem jego pracy dyplomowej „Lamécanique des surface”. W styczniu następnego roku „Etirement” zdobył pierwszą nagrodę w konkursie D3 na IMM w Kolonii w Niemczech. W tym okresie rozpoczął współpracę z Amaury Poudray, z którą współpracował przy ceremonii wręczenia nagród Instytutu PaulBocuse za scenografię. Po zdobyciu tytułu DNSEP-A Masters in Art and Design, wspólnie stworzyli etykietę USIN-e, która odzwierciedla ich ambicję proponowania wizji z dużym zaangażowaniem. Stamtąd rozpoczęli współpracę z Galerią Granville, Galerią Brukselską i AD „Association de Designeurs”. W październiku 2010 roku ławka Tressage z jego pracy magisterskiej została wystawiona na aukcję w La Maison Damien Leclerc w Marsylii. Niedawno wystawiali się w Maison & Objet Paris w styczniu 2011. Od stycznia 2010 współpracuje z Amaury Poudray jako profesor ze studentami „Insitut Paul Bocuse”, pomagając im w tworzeniu innowacyjnych restauracji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek