REGULAR COMPANY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

REGULAR COMPANY

Produkty projektanta: Regular Company

Firma Regular to multidyscyplinarne studio projektowe działające w obszarze produktów, wnętrz, brandingu i digital designu. Została założona w Zagrzebiu w Chorwacji w 2015 roku, w oparciu o nagradzaną pracę jej współzałożycieli Ruđera Novaka Mikulića, Mariji Ružić Vukmanić, Marinko Murgica, Tihomira Filipeca oraz ich partnerów i współpracowników. Ich produkty zdobyły kilka międzynarodowych nagród za wzornictwo (German Design Award, Red Dot Award, Interior Innovation Award, Design Intelligence Award i inne).

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek