REDA AMALOU

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

REDA AMALOU

Produkty projektanta: Reda Amalou

Reda Amalou jest francuską architektką, która ukończyła University of East London w Wielkiej Brytanii. Po kilku latach w londyńskich agencjach architektonicznych pracujących nad różnymi projektami w Europie, wrócił do Francji i dołączył do Thurnhauer Architects. W 1997 roku Reda otworzył własną agencję w Paryżu: AW² Architecture Workshop. Reda od samego początku budowała tożsamość studia na kontekstowym podejściu do projektowania. W 2013 roku Reda założyła własną kolekcję mebli i akcesoriów, prezentowaną pod marką Reda Amalou Design.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek