RAVAGE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


RAVAGE

Produkty projektanta: Ravage

Clemens Rameckers i Arnold van Geuns spotkali się w Arnhem Art School i od tego czasu nie zostali rozdzieleni. „Zarówno leworęczni, jak i praworęczni” Od prawie 40 lat mieszkają i pracują w Paryżu i Normandii.
Twórczość Ravage można uznać za eklektyczną i badać wiele różnych dyscyplin.
Tworzą one szeroką gamę materiałów, a więc różne rzeczy jak meble, moda, blaty, tekstylia domowe itp.
nie zapominając o ich sztuce; obrazy i prace na papierze, rzeźby z brązu i ceramika.
Dewastują bogato zdobione hotele i tworzą lampy i przedmioty świetlne.
Ich prace były wystawiane w galeriach i muzeach na całym świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek