RAIMOND PUTS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

RAIMOND PUTS

Produkty projektanta: Raimond Puts

Raimond zawsze będzie pamiętany przez Moooi jako „Człowiek, który przyniósł gwiaździste niebo do naszych domów”.
Jeśli istnieje wątek, który przewija się przez życie Raimonda Putsa (1937 - 2012), to musi to być inżynieria. Projektant maszyn, którym później został, rozwinął ten talent w bardzo młodym wieku, kiedy bawił się swoim pudełkiem z zabawkami typu meccano. Od tego czasu zafascynowany naukami technicznymi. Podczas swojej edukacji technicznej został przeszkolony w zakresie obróbki metali i otworzył się przed nim nowy świat.
Około trzydzieści lat temu zaczął budować modele z tanich materiałów, takich jak żelazo, moskitiery i papier. Przyciągnęły go wyzwania tworzenia geometrycznych kształtów i modeli. Przez lata eksperymentował z różnymi kształtami i materiałami. Z anielską cierpliwością i determinacją szuka rozwiązań praktycznych problemów, które napotyka. Z biegiem lat jego projekty stały się bardziej wyrafinowane, a wykorzystując technologię LED, Raimond znalazł niezwykle wydajną kombinację. W swojej pracy szukał idealnego połączenia piękna i funkcjonalności. W swoich projektach zawsze szukał esencji i tworzy przy minimalnych zasobach, maksymalnych rezultatów.
Był zainteresowany nie tylko efektami zewnętrznymi. Jego obiekty są modelami świata, w którym wszystko jest połączone ze wszystkim innym. Wszystko idealnie pasuje. Ta konceptualna prostota zainspirowała go do poszukiwania nowszych projektów. Znalazł w nich spokój i ciągłe niespodzianki.
W 2010 roku Raimond Puts zdobył nagrodę dla najlepszego produktu Woon 2010 (Sanoma Woon Awards) ze światłem Raimonda.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek