RAIMOND PUTS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

RAIMOND PUTS

Produkty projektanta: Raimond Puts

Raimond zawsze będzie pamiętany przez Moooi jako „Człowiek, który przyniósł gwiaździste niebo do naszych domów”.
Jeśli istnieje wątek, który przewija się przez życie Raimonda Putsa (1937 - 2012), to musi to być inżynieria. Projektant maszyn, którym później został, rozwinął ten talent w bardzo młodym wieku, kiedy bawił się swoim pudełkiem z zabawkami typu meccano. Od tego czasu zafascynowany naukami technicznymi. Podczas swojej edukacji technicznej został przeszkolony w zakresie obróbki metali i otworzył się przed nim nowy świat.
Około trzydzieści lat temu zaczął budować modele z tanich materiałów, takich jak żelazo, moskitiery i papier. Przyciągnęły go wyzwania tworzenia geometrycznych kształtów i modeli. Przez lata eksperymentował z różnymi kształtami i materiałami. Z anielską cierpliwością i determinacją szuka rozwiązań praktycznych problemów, które napotyka. Z biegiem lat jego projekty stały się bardziej wyrafinowane, a wykorzystując technologię LED, Raimond znalazł niezwykle wydajną kombinację. W swojej pracy szukał idealnego połączenia piękna i funkcjonalności. W swoich projektach zawsze szukał esencji i tworzy przy minimalnych zasobach, maksymalnych rezultatów.
Był zainteresowany nie tylko efektami zewnętrznymi. Jego obiekty są modelami świata, w którym wszystko jest połączone ze wszystkim innym. Wszystko idealnie pasuje. Ta konceptualna prostota zainspirowała go do poszukiwania nowszych projektów. Znalazł w nich spokój i ciągłe niespodzianki.
W 2010 roku Raimond Puts zdobył nagrodę dla najlepszego produktu Woon 2010 (Sanoma Woon Awards) ze światłem Raimonda.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek