RAFFAELE TEDESCO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


RAFFAELE TEDESCO

Produkty projektanta: Raffaele Tedesco

Raffaele Tedesco (1976 - 2007). Architekci specjalizujący się w projektowaniu oświetlenia i projektach, które zawierają więcej treści technologicznych, rozwijają i wykorzystują kompetencje eksperymentalnej współpracy z Luceplan Spa, 3M i Bomin Solar Research, ośrodkiem badawczym, który oferuje wszystkim możliwość wykorzystania alternatywnych energii. Dal Gennaio 2001 pracuje dla Luceplan jako projektant i projektant, współpracując z projektantami Alberto Meda i Paolo Rizzatto.
Natow w 1976 roku zdobył nagrodę za największą liczbę głosów w wydawnictwie Disegno Industriale Press of Facoltà Architettura del Politecnico di Milano.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek