QUINLAN OSBORNE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

QUINLAN OSBORNE

Produkty projektanta: Quinlan Osborne

Po ukończeniu studiów architektonicznych na University of Waterloo w Ontario i University of Illinois w Chicago Quinlan kontynuował współpracę z niektórymi z najsłynniejszych kanadyjskich firm architektonicznych, a także pracował za granicą w Londynie w Anglii i Dublinie w Irlandii. Jego prace zostały nagrodzone kilkoma prestiżowymi nagrodami, w tym Canadian Architectural Award for Merit, a w 2015 roku został wybrany jako jeden z trzynastu laureatów TWENTY + CHANGE Next Generation Award for Emerging Designers w Kanadzie. Jego osobista praca jest częścią kolekcji prywatnych i publicznych w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Europie. Publikował w wielu czasopismach i periodykach w kraju i za granicą.
W 2017 roku był współzałożycielem CLASTE, obrazoburczego mebla. marka z siedzibą w Montrealu, która specjalizuje się w kolekcjonerskim i współczesnym projektowaniu mebli dla rynków mieszkaniowych, kulturalnych i komercyjnych. Ich prace wyrażają pomysłową i wyrafinowaną prostotę z niesłabnącą dbałością o szczegóły.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek