QUAGLIO SIMONELLI DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

QUAGLIO SIMONELLI DESIGN

Produkty projektanta: Quaglio Simonelli Design

Quaglio Simonelli to studio projektowe wielkości człowieka, założone przez dwie pełne pasji, kreatywne talenty, które wzajemnie się uzupełniają umiejętnościami i ponad 15-letnim doświadczeniem. Ich drogi skrzyżowały się w 1995 roku, pracując w Tim Thomie Philippe'a Starcka. Ich podwójne pochodzenie kulturowe i doświadczenie zawodowe pozwalają im pozycjonować się jako studio z międzynarodową wizją. To dzięki bogatemu doświadczeniu projektowemu Quaglio Simonelli jest w stanie rozwijać globalne projekty i oferować skrojone na miarę kreatywne podejście do definiowania i budowania tożsamości marki, od produktu po projektowanie graficzne i strategiczne, zarządzając każdym etapem rozwoju marki. Działalność studia obejmuje obszary technologiczne, kosmetyczne, meblarskie, opakowaniowe, wydawnicze oraz projekty specjalne. Z tej różnorodnej gamy specjałów Quaglio Simonelli jest zawsze zachwycony i otwarty na nowe wyzwania.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek