PIERRE PAULIN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 37 elementów

PIERRE PAULIN

Produkty projektanta: Pierre Paulin

Pierre Paulin, francuski projektant o wszechstronnym podejściu, celebrowany i wystawiany niemal na całym świecie, architekt wyobraźni, projektant mody wbrew sobie, nieprzewidywalny i samotny… Od 60 lat Pierre Paulin naznacza nasze otoczenie miękkimi kształtami, takimi jak wspomnienia , rozciągnięte siedziska jak rzeźby, falujące przestrzenie jak wydmy, przedmioty, których innowacje niepostrzeżenie kształtują naszą codzienność. Pierre Paulin jest jednym z nielicznych projektantów, którzy przeszli przez lata od 1950 roku nie przestając reprezentować nowoczesności. Projektant opuścił świat w czerwcu 2009 roku, kiedy zachował nienaruszoną siłę wyobraźni i kreacji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek