PIERRE CABRERA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
    • Rodzaj lampy: Lampa stołowa
    • Przeznaczenie: Wewnętrzne
    • Projektant: Pierre Cabrera
    • Producent: Hi-Macs
    • Kraj pochodzenia: Niemcy
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

PIERRE CABRERA

Produkty projektanta: Pierre Cabrera

Pierre Cabrera to francuski projektant.
"Odważ się uwolnić od wszelkiej materii, wykorzystaj emocje mojego życia, znajdź równowagę między pięknem a zabawą Al tempo stesso ideatore, designer e artigiano, immagino nuove forme, nuovi concetti e cerco i materiali che sublimeranno le mie opere. mi piace incontrare per spingere i limiti creativi ".

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek