PETRA HARTMAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2019
  • Rodzaj lampy: Lampa wisząca
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Petra Hartman
  • Producent: Linteloo
  • Materiał: Szkło dmuchane
  • Materiał: Szkło
  • Kraj pochodzenia: Holandia
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

PETRA HARTMAN

Produkty projektanta: Petra Hartman

Petra Hartman (1960) to prawdziwy Da Vinci swoich czasów: wykształcona w ArtEZ w Arnhem, szybko rozwinęła się w wszechstronną artystkę. Jej prace pozostają mocno zakorzenione w jej obrazach - eksplozje koloru i ruchu, z uderzającą obfitością i lekkością dotyku. Jednak to jej biżuteria i kultowe projekty torebek przyniosły jej szersze uznanie i zaowocowały regularnymi wystawami na całym świecie.
Inspirujące i nieszablonowe podejście Petry urzeczywistnia się także w różnych projektach architektonicznych, z których część pracuje z bliska. współpraca z projektantem Ruud-Jan Kokke.
Dla LINTELOO zwróciła się w stronę oświetlenia, a dla tych z nas, którzy znają prace Petry, jej projekty są natychmiast rozpoznawalne: zaskakujące, piękne i ponadczasowe.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek