PETER SCHUMACHER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

PETER SCHUMACHER

Produkty projektanta: Peter Schumacher

Peter Schumacher, projektant Leaf Lamp, studiował architekturę na Uniwersytecie w Adelajdzie oraz wzornictwo przemysłowe na Uniwersytecie Południowej Australii. Po ukończeniu studiów pracował dla wielu firm produkcyjnych i firm konsultingowych projektowych w Sydney i Adelajdzie. W 1999 roku objął stanowisko wykładowcy w szkole projektowania na University of South Australia, gdzie obecnie jest dyrektorem programowym kierunku Industrial Design. Między nauczaniem i studiowaniem doktoratu z obrazkowych instrukcji montażu projektuje i buduje meble, badając materiały, procesy i techniki konstrukcyjne. W 2002 roku został nagrodzony Brązową Listą na Międzynarodowym Konkursie Projektowania Mebli w Asahikawa w Japonii za „Ekran w samolocie”, aw 2005 był nominowany do konkursu. Jego prace meblarskie były wystawiane w Adelajdzie w Mediolanie i Matra Herford w Niemczech.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek