PETER MALY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

PETER MALY

Produkty projektanta: Peter Maly

Urodzony w 1936 r. studiował wzornictwo podczas praktyk na Uniwersytecie Ad and Design DeImold '19601, 1960.70 członek redakcji magazynu „Schoner Wohnee”, od 1970 własne studio projektowe ze stoiskiem na żywo. Projektowanie międzynarodowych kolekcji mebli, archiwów Dade, wystaw, scenografii fotograficznej, salonów i konceptów sklepów: pełna obsługa projektowa od projektu produktu po prezentację publiczną. Charakterystyczną cechą twórczości Ma I. jest zamiłowanie do geometrycznych kształtów oraz dążenie do przejrzystości, funkcjonalności i ponadczasowości. Wiele projektów jego marki stało się nowoczesną klasyką. Maly otrzymał wiele międzynarodowych nagród. W 2007 roku Dumont Yerleg opublikował „Werkbiogralie Design. Peter Mat)”.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek