PETER JAMIESON

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


PETER JAMIESON

Produkty projektanta: Peter Jamieson

Peter Jamieson urodził się w Anglii w marcu 1969. Studiował w Brighton School of Architecture and Design w Anglii i ukończył w 1991 roku z tytułem Bachelor of Arts Honors Degree. Swój pierwszy projekt budowlany ukończył w wieku 25 lat. Po ukończeniu tego pierwszego projektu przeniósł się do Mediolanu i pracował w Studio Antonio Citterio. Pracował między innymi przy wieżach sprzedaży samochodów „Smart”.
Wracając do prywatnej praktyki, zaprojektował szereg willi i apartamentów na Riwierze Francuskiej.
W 1999 roku przeniósł się do Monte Carlo, aw grudniu 2002 otworzył własne studio, aby skupić się na wzornictwie przemysłowym, projektowaniu mebli i kreatywnym zarządzaniu. Rosnąca lista klientów obejmuje Tubes Radiatori i Rubinetterie Ritmonio, a także Ideal Standard.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek