PETER BYSTED

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

PETER BYSTED

Produkty projektanta: Peter Bysted

Peter Bysted ukończył w 1978 r. jako architekt i projektant przemysłowy w Szkole Architektury w Aarhus. Trzy lata wcześniej w konkursie zorganizowanym przez Louisa Poulsena na iluminację zadbanych dzielnic zdobył drugą nagrodę za słup „Bysted” ze stali cor-ten, co sugeruje, że interesował się już projektowaniem oświetlenia. Jako student bardzo interesował się również projektowaniem graficznym i to właśnie połączenie tych dwóch dziedzin charakteryzowało później jego projektowanie – oraz firmę komunikacyjną Bysted A/S, założoną w Kopenhadze w 1987 roku.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek