PENTAGON DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rodzaj lampy: Lampa stołowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Pentagon Design
  • Producent: Nude
  • Kraj pochodzenia: Turcja
  • Cena: Cena od 422.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

PENTAGON DESIGN

Produkty projektanta: Pentagon Design

Arni Aromaa i Sauli Suomela założyli swoją agencję, Pentagon Design, w 1996 roku - mimo że nadal studiowali na Uniwersytecie Sztuki i Projektowania w Helsinkach, uzyskując w tym czasie tytuł magistra Wzornictwa Przemysłowego. Obecnie prowadzą 15-osobową pracownię, w skład której wchodzą projektanci przemysłowi, graficy, projektanci wnętrz, inżynierowie i ekonomiści. Ich projekty sięgają od opakowań dla fińskiej firmy cukierniczej po wnętrza nowej biblioteki. Ich edukacja projektowa, która była zgodna z ideologią Bauhausu, pozostawiła im preferencję do powściągliwości i rygoru, podczas gdy pochodzenie z Finlandii oznaczało, że zawsze myśleli o szkle jako o podstawowym materiale. „Dziedzictwo szkła w Finlandii jest tak silne”, mówią. „W ten sam sposób, w jaki każdy projektant wnętrz musi zaprojektować przynajmniej jedno krzesło w swoim życiu, każdy fiński projektant musi pracować ze szkłem”.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek