PATRIZIA BERTOLINI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

PATRIZIA BERTOLINI

Produkty projektanta: Patrizia Bertolini

Patrizia Bertolini studiowała sztukę i wzornictwo przemysłowe w ISIA (Instytucie Sztuki Przemysłowej) w Rzymie. Zajmuje się projektowaniem mebli i oświetlenia, projektantem wnętrz i wystaw. Od 1989 do 2001 współpracowała z Christofem Burtscherem. Od 1998 roku jest nauczycielem projektowania, a od 2005 roku współpracuje z Wydziałem Sztuki i Projektowania Uniwersytetu w Bolzano.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek