PATRICIA URQUIOLA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 154 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 154 elementów

PATRICIA URQUIOLA

Produkty projektanta: Patricia Urquiola

Patricia Urquiola urodziła się w Oviedo (Hiszpania), a obecnie mieszka i pracuje w Mediolanie. Studiowała na Wydziale Architektury Politechniki w Madrycie, którą ukończyła w 1989 roku, pisząc pracę magisterską u Achille Castiglioni. W latach 1990-1992 była asystentką na kursach prowadzonych przez Achille Castiglioni i Eugenio Bettinelli na Politecnico di Milano i ENSCI w Paryżu. W 1996 roku została szefową grupy projektowej Lissoni Associati, pracując dla Alessi, Antares-Flos, Artelano, Boffi, Cappellini, Cassina, Kartell i innych.
Samodzielnie projektuje dla B&B, Bosa, De Vecchi, Fasem, Liv'it, Mdf, Molteni, Moroso i Tronconi oraz projektuje stoiska i showroomy dla Knoll, Moroso, Sag 80 i Somma. Jej produkty zostały wybrane na wystawę Italian Design 2001 . W 2001 roku była przewodniczącą jury 19. CDIM Design Award i była wykładowcą Akademii Domus.
Obecnie pracuje zawodowo we własnej pracowni w Mediolanie w zakresie projektowania, wystaw, zarządzania artystycznego i architektury. Urquiola obecnie współpracuje z takimi firmami jak Alessi, B&B, Kartell, Molteni, Moroso i VICCARBE.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek