PASCUAL SALVADOR

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 1992
  • Rodzaj lampy: Lampa podłogowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Pascual Salvador
  • Producent: Carpyen
  • Kraj pochodzenia: Hiszpania
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

PASCUAL SALVADOR

Produkty projektanta: Pascual Salvador

Ten słynny kataloński projektant przemysłowy studiował w Escola Massana w Barcelonie, zdobywając dyplomy z wzornictwa przemysłowego i architektury wnętrz. W 1989 otworzył własne studio w Barcelonie, aw 2005 w Meksyku. Zasiada w zarządach kilku prestiżowych stowarzyszeń projektowych, m.in. ADI-FAD, BEDA i ADP. Współpracuje z renomowanymi firmami meblowymi i oświetleniowymi, wielokrotnie nagradzany za swoje projekty. Jest twórcą naszego hokera ANT - wyjątkowego i ponadczasowego mebla.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek