PASCAL MOURGUE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

PASCAL MOURGUE

Produkty projektanta: Pascal Mourgue

Pascal Mourgue to przede wszystkim artysta. Ukończył Boulle (Rzeźba) i Ensad (Ecole Nationale Supérieure des Arts Décoratifs).
Zaczął projektować meble w 1962 roku i był również płodnym artystą. Nigdy otwarcie nie szukając rozgłosu, Pascal Mourgue zawsze przedkładał uczciwość artystyczną nad osiągnięcia komercyjne. Ta pasja do sztuki doprowadziła go do pracy w dziedzinach tak różnorodnych, jak projektowanie żaglówek dla Cartiera, kryształowych przedmiotów dla Baccarat, architektury, malarstwa i rzeźby. Dopiero w latach 80. skupił się na meblach domowych.
W 1994 roku narodziła się długa i owocna współpraca Pascala Mourgue i Ligne Roset. Calin był jego pierwszą propozycją, opartą na niezwykłej koncepcji zapewnienia tego samego poziomu komfortu na sofie, co na poduszce.
Jego kreacje zdobyły wiele nagród. The Lover zdobył nagrodę Red Dot Best of Best za Ligne Roset, a ostatnio dołączył do Downtown.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek