PAOLA VELLA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


PAOLA VELLA

Produkty projektanta: Paola Vella

Paola Vella urodziła się w Perugii we Włoszech w 1972 roku. Ukończyła Europeo di Design in Interior Design lstituto W 1998 roku rozpoczęła pracę w Studio Gabellini Sheppard Associates w Nowym Jorku, a następnie w 2003 roku w Carlo Colombo Architect w Mediolanie, gdzie projektuje wnętrza i projekty mebli dla prestiżowych firm. Od 2OO8 roku współpracuje z Seven Solotti oraz Nube ltalia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek